Adres Bilgi
İnşaat Malzemeleri
ÜRÜNLER

shape
ANKARA ANKARA ANKARA
Ankara'da Hava
Copyright © 2007 Çise Mühendislik Ltd.Şti. All Rights Reserved
ÜRÜNLERİMİZ

Sac - Pano
Firmamız ISO 9001, ISO 2000 ve TSE belgelidir.
       Döşeme Panosu

Standart olarak 2,5 mm. sactan 500X1000 mm ölçülerinde imal edilir. Ayrıca projeye uygun olarak özel boyutlarda da yapılabilir. Sac döşeme panoları ahşap kalıpla kıyaslandığında işçilik, hız, düzgün tavan yüzeyi, montaj ve demontaj kolaylığı, güvenilir taşıyıcılığı gibi özelliklerinden dolayı daha kullanışlı ve çok daha ekonomiktir.

Döşeme panolarının dört köşesinde bulunan çivi delikleri panonun arkasında ahşapla kuşaklanarak perde betonlarında kullanılmasını sağlar. Aynı zamanda kiriş dış kanatlarında da bu şekilde kullanılabilir. Çift atkılı oluşu panoların beton gören yüzünün düzgünlüğünü ve sürekliliğini sağlar.

Döşeme panoları, çelik mahyalı sistemle birlikte kullnıldığında ahşap ve çivi kullanılmadan uygulanır. Döşeme açıklıklarına göre ayarlanabilen çelik mahyalar değişik beton kalınlıklarında hem daha taşıyıcıdır hem de deformasyona uğramaz.

Döşeme kalıpları ve taşıyıcı sistemlerin tasarımındaki basit kabuller ve basit formüller sayesinde inşaatçı yeterli emniyet, azami verimlilik ve ekonomiyi sağlayabilmektedir. Hafif döşeme panoları ile montajda ve kalıp sökümünde kolaylık sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Adres : Atisan Abdülhalik Renda Cad. No:70  06370  Ostim / ANKARA / TÜRKİYE

Tel      : (0312) 354 96 96 (pbx)
Fax     : (0312) 354 96 97

E-mail :  info@cise.com.tr
E-mail :  cise@cise.com.tr

Web    :  www.cise.com.tr
Design by Yener
Altın Kaynak Döviz

Türkiye'de Hava
Ziyaretçi Sayacı